ÓVODASPORT Nonprofit Kft.

KEDVES SZÜLŐK, TISZTELT TÁMOGATÓK!

Kérjük Önöket, hogy segítsék óvodánk ÓVODASPORT Nonprofit Kft., a 2023. évi személyi jövedelemadó 1%-nak felajánlásával!
Alapítványunkat 2008. 09. 03-án a Fővárosi Bíróság Közhasznú szervezetté minősítette.

Céljaink

Az bölcsődés gyermekek sporttevékenységének fejlesztése, tehetségek felfedezése és gondozása, és ehhez a megfelelően felszerelt óvoda fenntartása. Az adóbevallásukban szereplő nyilatkozat kitöltéséhez az alábbi adatokra van szükségük:

Az ÓVODASPORT Nonprofit Kft. adószáma:

23939378-1-43

Ha a munkahelye készíti el az adóbevallását, a mellékelt rendelkező nyilatkozatot borítékba téve (a lezárt borítékra ráírva: neve, lakcíme, adóazonosító száma) adja át közvetlenül munkáltatójának!

Támogatásukat előre is köszönjük!

Tisztelettel,
Angerman Lászlóné

ÓVODAI SPORTÉRT ALAPÍTVÁNY által fenntartott KARATE KÖLYÖK MAGÁNÓVODA óvodavezetője

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL